Przyjmujemy zamówienia telefonicznie!   77 546 60 22,   887 020 882....

Koszyk : 0,00 zł

Świecące włosy syntetyczne — Hurt

Showing 1 - 1 of 1 item
*Aby poznać ceny i móc złożyć zamówienie zaloguj się lub utwórz konto. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o zakupach w naszej hurtowni, kliknij tutaj.

Hit ostatniego lata świecące w ciemności włosy syntetyczne do zaplatania warkoczyków; wykonane z kanekalonu, lekko...

Showing 1 - 1 of 1 item

Najlepsze świecące włosy na warkoczyki w ofercie hurtowej tylko od Hagne.pl

Oferujemy dobrej jakości kolorowe "świecące" włosy do splatania warkoczyków. Bardzo duży wybór lekko-karbowanych włosów z kanekalonu w konkurencyjnych cenach tylko w naszej hurtowni. Dla odważnych włosy neonowe, dla zwariowanych włosy świecące w ciemności, a dla tych, którzy subtelnie chcą podkreślić swoją fryzurę włosy pastelowe. Ferie barw sprawią, że nie będziesz mógł oderwać oczu od naszych wielobarwnych włosów. W ostatnim czasie furorę zrobiły świecące włosy syntetyczne — włosy, które w świetle dziennym mają piękny intensywny kolor, a w nocy połyskują kolorami neonowymi.

Wakacyjny hit podczas pobytu nad morzem ostatniego lata.

Podążając za najnowszymi trendami i wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów przygotowaliśmy świetną ofertę hurtową syntetycznych włosów na warkoczyki świecących w ciemności. Najbardziej popularne stały się włosy różowe, limonkowe, turkusowe oraz neonowo-żółte. W związku z tym proponujemy ogromny wybór tych oraz wielu innych kolorów, które w połączeniu ze sobą dają niesamowite efekty. Syntetyczne włosy można wykorzystać do zdobienia fryzury na imprezę lub festiwal, na przyjęcia urodzinowe dla dzieci oraz podczas pobytu nad morzem. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby na co dzień nosić fryzurę zdobioną kolorowymi warkoczykami. Hagne jako najlepsza hurtownia włosów na warkoczyki swój asortyment dopasowuje do wymagań i oczekiwań nie tylko klientów hurtowych, ale też indywidualnych.

Na Hagne.pl możesz zrealizować indywidualne zamówienie włosów uzyskując specjalny rabat dedykowany tylko dla Ciebie. Otwieramy się na różne możliwości, aby sympatia, którą darzą nas klienci stałe rosła, a ich grono ciągle się poszerzało. Jeśli i Ty oczekujesz fachowej obsługi, miłej atmosfery zakupów online oraz niskich cen przy gwarantowanej dobrej jakości koniecznie wybierz hurtownię syntetycznych włosów na warkoczyki Hagne. Gwarantujemy, że najnowszy hit wśród młodzieży i dorosłych: włosy na warkoczyki świecące w ciemnościach, sprawią, że Twoja fryzura Twoich klientów ‚ożyje’, i zabłysną wszędzie, gdzie się pojawią. Zaufały nam już setki klientów (zakłady fryzjerskie, kostiumografowie, szkoły, przedszkola, organizatorzy eventów i rodzice, którzy spełniają marzenia swoich pociech) i Ty dołącz do grona naszych zadowolonych klientów już teraz! Zapraszamy!

Darmowa dostawa od 300 zł

Fachowa obsługa klienta