Chcesz otworzyć swoją firmę, ale brakuje Ci pomysłu czym się zająć? Po przeczytaniu tego artykułu będziesz wiedzieć co sprzedawać, aby rozkręcić swój biznes. Odpowiemy także na kilka pytań związanych ze sprzedażą hurtową. Zacznijmy więc od początku.

Co warto dziś sprzedawać, aby zarobić dobre pieniądze? Na co jest dzisiaj popyt?

Z własnego doświadczenia wiemy i z chęcią podpowiemy, że są to przede wszystkim okulary. Hurtownia okularów hagne.pl oferuje bardzo szeroki asortyment okularów przeciwsłonecznych i zerówek. Hagne zapewnia ogromny wybór okularów polaryzacyjnych, lustrzanek, zerówek oraz okularów sportowych. Nasza baza okularów pozwoli Ci nie martwić się szukaniem kolejnego dostawcy towaru- u nas dokonasz kompletnych zakupów.

Okulary? Świetnie! Ale co jeszcze? Odpowiedź znajdziesz na hagne.pl - a są to dodatki i akcesoria, ogólnie pojęty świat mody. Oferujemy:

Śmiało można powiedzieć, że hagne.pl to hurtownia okularów, hurtownia plecaków i hurtownia włosów syntetycznych - hurtownia wszystkiego, czego potrzebujesz by rozkręcić swój własny biznes w świecie mody.


Na co zwrócić uwagę przy wyborze hurtowni?

Ważne jest, aby wasza współpraca była długofalowa i aby każda ze stron była zadowolona. Zwróć uwagę na asortyment, na kwotę minimalną zamówienia, czas i kwotę dostawy oraz sprawdź czy hurtownia nie prowadzi wyłącznie sprzedaży kartonowej. Znakomitym wyborem jest nasza hurtownia. Hagne.pl to DARMOWA DOSTAWA przy zakupach od 500zł, WYSYŁKA DO 48h, zakupy DOWOLNEJ ILOŚCI TOWARU już od 100 zł, a ponadto FACHOWA OBSŁUGA. Ze względu na ogromny wybór towarów Hagne.pl może być Twoim WYŁĄCZNYM DOSTAWCĄ.


A co z cenami? Co kryje się za pojęciem "tania hurtownia"?

Hurtownia Hagne wychodzi naprzeciw Twoim oczekiwaniom. U nas dobry towar w konkurencyjnych cenach. Możesz wypracować też swoje, własne ceny! Jeśli nasza współpraca będzie się dobrze układać, a Ty będziesz naszym stałym klientem, zaproponujemy Ci RABAT INDYWIDUALNY, a ponadto jeśli zamówisz dość dużą ilość towaru, możesz negocjować ceny. Jesteśmy otwarci na Twoje propozycje. Z pewnością uda nam się znaleźć kompromis, gdyż dla nas klient jest najważniejszy, a Twoje zadowolenie z zakupów sprawia nam radość.

Jeśli masz jeszcze jakiekolwiek wątpliwości dotyczące zakupów hurtowych napisz do nas info@hagne.pl lub zadzwoń +48 77 546 60 22 odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Możemy jednak zapewnić, że hagne.pl zostało stworzone z zamiłowania do mody i że zawsze działamy w zgodzie z Twoim interesem.


Polecamy się na przyszłość, ekipa Hagne :)