Przyjmujemy zamówienia telefonicznie!   77 546 60 22,   887 020 882....

Koszyk : 0,00 zł

Gdzie kupić okulary przeciwsłoneczne i zerówki hurtowo?

Szukasz hurtowni okularów?

Jeżeli szukasz hurtowni okularów przeciwsłonecznych lub zerówek i nie wiesz gdzie kupić okulary polaryzacyjne, sportowe lub lustrzane w hurcie, hagne.pl to miejsce właśnie dla Ciebie! Wszystkie okulary oferowane przez hurtownię okularów hagne posiadają filtry UVA, UVB kat.3 (a w przypadku zerówek kat.0) oraz spełniają normy i dyrektywy europejskie. Istnieje kilka opcji zakupów hurtowych:

  • Sklepy internetowe,
  • Platformy sprzedaży międzynarodowej, tj. Aliexpress czy Ebay,
  • Hurtownie stacjonarne

Mogłoby się wydawać, że nie ma znaczenia, gdzie dokonujemy zakupów hurtowych, ważne abyśmy znaleźli to, czego szukamy w zadowalającej nas cenie. Nic bardziej mylnego!

Hurtownię okularów powinniśmy wybrać z największą starannością.

I tak na przykład: hurtownie stacjonarne mimo, iż możemy w nich zobaczyć okulary "na żywo" i nie musimy czekać na dostawę, wiążą się z poświęceniem naszego cennego czasu na szukanie ich w danym mieście, dojazdem oraz dodatkowymi kosztami z tym związanymi. Portale typu aliexpress mogą przekonywać szerokim asortymentem oraz konkurencyjnymi cenami, ale biorąc pod uwagę czas dostawy i opcje płatności, gdzie przykładowo nie są realizowane płatności w PLN, warto zastanowić się czy to rzeczywiście nam się opłaca. Najwygodniejszą i najszybszą formą wg więkoszości klientów są hurtownie internetowe, lecz i tu należy rozważyć wszystkie za i przeciw. Przy wyborze hurtowni warto zwrócić uwagę na to:

  • Czy nie sprzedają one towaru tylko w formie kartonowej, (np. min. 12 szt. z danego modelu) oraz czy nie oferują sprzedaży wyłącznie w tzw. mixach,
  • Od jakiej kwoty minimalnej można dokonać zakupów,
  • Jak różnorodny i szeroki jest asortyment

Hurtownia okularów przeciwsłonecznych i zerówek hagne.pl oferuje m.in. okulary sportowe, lustrzane i polaryzacyjne oraz modele damskie, męskie i uniwersalne tzw. unisex. Zaspokaja apetyt miłośników klasyki, ale również wychodzi naprzeciw tym, którzy chcą wyróżnić się swą indywidualnością.

U nas zakupy możesz robić już od 100zł wybierając dowolną ilość sztuk danego modelu, od 500zł otrzymasz dostawę gratis, a jeśli zostaniesz naszym stałym klientem zaproponujemy Ci rabat indywidualny. Jesteśmy pasjonatami okularów i pragniemy, abyś i Ty dołączył(a) do nas.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej hurtowni okularów!

Darmowa dostawa od 500 zł

Fachowa obsługa klienta