Przyjmujemy zamówienia telefonicznie!   77 546 60 22,   887 020 882....

Koszyk : 0,00 zł

Hurtownia okularów – Warszawa

Wydaje Ci się, że jedynym sensownym sposobem na wypełnienie swojego sklepu wyłącznie najmodniejszymi okularami jest odwiedzenie wszystkich hurtowni w Warszawie? Co jeśli powiemy Ci, że zamiast objeżdżać całe miasto, możesz je znaleźć w jednym miejscu – i to nie wychodząc z domu? Siedząc na własnej kanapie i przeglądając naszą ofertę, nie tylko uzupełnisz okularowe zapasy, ale też dowiesz się, jakie fasony są obecnie najbardziej pożądane!

Lepiej zamów okulary online w jednym miejscu!

Zamiast przemieszczać się od hurtowni do hurtowni, lepiej usiądź wygodnie i przejrzyj dokładnie zawartość naszej strony. Mamy wszystkie okulary, których mogą poszukiwać klienci Twojego sklepu i jeszcze więcej. Zróżnicowana oferta pozwala trafić w gusta bardziej tradycyjnych odbiorców, ale i takich, którzy lubią zaszaleć. Cała Warszawa w jednym miejscu? My to mamy!

Nasza hurtownia śledzi nowinki w świecie eye-fashion!

Dlaczego warto nam zaufać? Bo obsługujemy setki sklepów na terenie całego kraju! Analizując spływające zamówienia i korzystając z naszego bogatego doświadczenia w tej branży, jesteśmy w stanie precyzyjnie oszacować, które trendy to tylko chwilowa moda, a które zagoszczą na dłużej. Okulary to nasze życie, dlatego jesteśmy na bieżąco również z tym, co się dzieje na światowych wybiegach i w domach mody. Gwiazdy zaczynają jednomyślnie sięgać po konkretny fason lub model? Wiemy o tym jako pierwsi! Do swojej oferty włączamy jedynie okulary, które faktycznie są masowo wykupywane przez sklepy detaliczne – nie mamy absolutnie żadnych, przypadkowych kolekcji.

Masz już dosyć objeżdżania wszystkich hurtowni okularów w Warszawie? Dobrze trafiłeś/aś.

Ponieważ swoje usługi świadczymy wyłącznie sklepom, które nie zgadzają się na obniżkę ceny kosztem jakości, w tej kwestii nie chodzimy na kompromisy. Z naszymi dostawcami współpracujemy już od wielu lat i najlepiej wiemy, kto produkuje okulary naprawdę wysokiej klasy. Nie oznacza to jednak horrendalnych cen – lata doświadczeń pozwoliły nam nawiązać kontakty, dzięki którym możemy zaoferować detalistom modele równie efektowne, trwałe i solidne, co korzystne cenowo. Boisz się, że Twoich klientów nie stać na taką jakość? Sprawdź naszą ofertę i przekonaj się, jak bardzo się mylisz!

Nie wiesz, czego mogą poszukiwać klienci Twojego sklepu? Nie szkodzi – my to wiemy! Z detalistami nawiązujemy przyjacielskie relacje, bowiem zwykle przeradzają się one w długoletnie interesy. Skąd ta pewność? To lata praktyki, wiedza i doświadczenie! Jeśli wciąż masz jakieś wątpliwości to zapraszamy do kontaktu!

Darmowa dostawa od 300 zł

Fachowa obsługa klienta