Przyjmujemy zamówienia telefonicznie!   77 546 60 22,   887 020 882....

Koszyk : 0,00 zł

Okulary metalowe — Hurtownia online

Popularność okularów w metalowych oprawkach prawdopodobnie nigdy nie zmaleje – to trwała i lekka, a przy tym niezwykle stylowa rama dla szkieł. Jako hurtownia metalowych okularów doskonale wiemy, co na wybiegach mody piszczy i w jakie fasony warto się zaopatrzyć. Prowadzisz sklep z okularami? No to słuchaj!

Najmodniejsze okulary w metalowych oprawkach w 2019 roku

Uzbrojenie się w zapas nieco futurystycznych lenonek w metalowych oprawkach to jeden z obowiązkowych ruchów, jakie musisz wykonać tej wiosny. Ich popularność od kilku sezonów systematycznie rośnie, a projektanci coraz chętniej eksperymentują z kolorowymi szkłami. To właśnie takich modeli najczęściej poszukują klienci i – co ciekawe – są one odpowiednie zarówno dla mężczyzn, jak i dla kobiet.

Modne okulary metalowe – hurt to za mało

Kocie oko to fason, który w uprzednim roku absolutnie zdominował większość damskich stylizacji. Jeżeli jeszcze nie posiadasz ich w swoim magazynie, to szybko napraw ten błąd! Nie ograniczaj się również jedynie do tradycyjnych szkieł – te kolorowe również znikają błyskawicznie. To zdecydowanie jedne z najbardziej pożądanych modeli tego roku – upewnij się, że klientki Twojego sklepu znajdą go w ofercie.

Dziecięce okulary metalowe – hurtownia radzi

W swojej ofercie warto uwzględnić również najmłodszych klientów. Z własnego doświadczenia wiemy, że wraz z nastaniem lata rośnie liczba zapytań o okulary przeciwsłoneczne dla dzieci – w końcu oczy należy chronić w każdym wieku! W ofercie swojego sklepu umieść więc modne aviatorki w metalowych oprawkach. Każdy zafascynowany policyjnym stylem brzdąc zechce je mieć!

Chociaż moda bywa nieprzewidywalna, my dobrze wiemy, jakie okulary metalowe są w tej chwili najbardziej popularne i najczęściej poszukiwane – i podzieliliśmy się z Tobą tymi informacjami. Teraz pora na Ciebie – jeszcze ich nie masz? Koniecznie uzupełnij braki w swoim sklepie!

Darmowa dostawa od 300 zł

Fachowa obsługa klienta