Przyjmujemy zamówienia telefonicznie!   77 546 60 22,   887 020 882....

Koszyk : 0,00 zł

Gdzie kupić włosy na warkoczyki hurtowo?

 

Włosy na warkoczyki proste, włosy na warkoczyki karbowane; włosy syntetyczne dwu lub jednokolorowe; włosy na warkoczyki ombre lub włosy neonowe - tak, mamy je wszystkie! Syntetyczne włosy do splatania warkoczyków - i nie tylko ich - umilą każde przyjęcie dla najmłodszych, urozmaicą niejedną fryzurę i dodadzą charakteru najciekawszym kreacjom teatralnym.

Włosy neonowe wzbogacają letnie wakacyjne stylizacje, pastelowe to idealny wybór dla minimalistów, a tęczowe to strzał w 10 dla odważnych. Nasze syntetyczne włosy nadają się do robienia warkoczyków, dredów i dredloków oraz do zagęszczania i przedłużania włosów.

Nasza hurtownia włosów syntetycznych hagne.pl poleca szeroką gamę kolorystyczną włosów wykonanych z kanekalonu o różnych strukturach i gramaturach oraz gumki do włosów, będące przydatnym akcesorium do robienia fantazyjnych fryzur.


Oferujemy sprzedaż hurtową włosów na warkoczyki, współpracuje z:

  • sprzedawcami detalicznymi, 
  • salonami fryzjerskimi i stylistami,
  • szkołami i teatrami,

a także realizujemy zamówienia indywidualne.

U nas darmowa dostawa od 500zł, szybka wysyłka oraz fachowa obsługa, a przy tym włosy dobrej jakości w konkurencyjnych cenach.

Jeśli chcesz rozpocząć swoją działalność lub posiadasz już własną firmę i szukasz hurtowego dostawcy włosów syntetycznych SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Teraz już wiesz gdzie kupić włosy na warkoczyki hurtowo :)

Szeroki wybór włosów, którym możemy się pochwalić nie pozwoli Ci odejść od nas z pustymi rękami. Zobacz nasze modele włosów na warkoczyki, kliknij.

Darmowa dostawa od 300 zł

Fachowa obsługa klienta